لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ ناچی NACHI

درباره شرکت ناچی (تولید کننده بلبرینگ ناچی )
Nachi-Fujikoshi با برند معروف بلبلرینگ ناچی و علامت تجاری nachi یک شرکت ژاپنی است درای سیستم و خط تولید پیشرفته با بکار گیری رباط های مخصوص در خط تولید انواع بلبرینگ مشغول به فعالیت و تولید بلبرینگ ناچی میباشد. بلبرینگ ناچی NACHI شامل انواع بلبرینگ شعاعی و محوری، رولبرینگ ه، بلبرینگ مخروطی، رولبرینگ مخروطی، انواع یاتاقان، بلوک های برش لوله و شلنگ می باشد. خاطر نشان میکنیم شرکت NACHI به جز بلبرینگ به تولید ابزار آلات برش و براده برداری و انواع ماشین آلات صنعتی نیز مبادرت دارد. بلبرینگ NACHI امروزه دارای گستردگی محصولات فراوانی بوده و محصولات آن در بیش از 40 زمینه صنعتی بر روی ماشین آلات سبک و سنگین نصب میشوند. بلبرینگ ناچی NACHI ژاپن دارای استاندارد های بسیار شامل استاندارد های سیستمی و مدیریتی ISO9001 و استاندارد های اروپایی کیفیت شامل استاندارد CE اروپا می باشد.


تنوع و کیفیت بلبرینگ ناچی NACHI


بلبرینگ NACHI با بکار گیری فلزات خام بسیار مرغوب تولید این شرکت و با بهره گیری دقت بسیار بالای ماشین آلات این کمپانی در برش و عملیات حرارتی فلزات و در نتیجه اجزای بسیار دقیق و حساس بلبرینگ صنعتی تولید گردیده است. نتیجه بکارگیری این میزان درقت در تولید بلبرینگ هایی با قابلیت حرارتی و کاهش اصطکاک و دقت و طول عمر بسیار بالا می باشد. بلبرینگ های جدید تولیدی شرکت ناچی NACHI با شعار "بدون نیاز به حفظ و نگهداری" قابلیت عملکرد مناسب در سخت ترین شرایط کاری ماشین آلات را بدون نیاز به روغن کاری دارند.
به طور کلی تولیدات این گروه صنعتی( بلبرینگ ناچی ) شامل خط تولید و عرضه انواع بیرینگ ،بلبرینگ ،نیدل بیرینگ، قطعات خودرو و موتورهای الکترونیکی و توربینهایی بادی و جعبه دنده پمپ ها و کمپرسور ها و طراحی خط تولید کارخانجات اتومبیل سازی صنایع فلزی میباشد.

ابتکار صنعت تامین کننده انواع بلبرینگ ناچی (بلبرینگ ناچی NACHI) در ایران
بورس بلبرینگ ناچی

بلبرینگ خود تنظیم NACHI

بلبرینگ خود تنظیم NACHI

بلبرینگ خود تنظیم ناچی:
بلبرینگ ناچی د رابتکار صنعت به سه صورت عرضه میگردد
1-( بدون کاسه نمد)،
2-(بلبرینگ خود تنظیم باکاسه نمد در دو طرف بلبرینگ )
3-( بلبرینگ خود تنظیم با حلقه داخلی عریض )
ارائه و عرضه میشود.

بلبرینگ کفگرد ناچی NACHI

بلبرینگ کفگرد ناچی NACHI

بلبرینگ کفگرد ناچی NACHI در سری های مینیاتوری TAM , TG و در سری های مختلف سایز بزرگ O تولید و عرضه میشود جهت قرار گیری در اتصالات شافت های عمودی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده اصلی بلبرینگ ناچی NACHI کفگرد برای اتصالات قلاب هرزگرد جرثقیل و ادوات لیفتینگ می باشد. سایزهای کاربردی بلبرینگ NACHI ناچی با قطر خارجی بین 10 الی 360 میلیمتر می باشد. این سری از بلبرینگ ها با توجه به خارج شدن روغن و گریس بر اثر نیروی گریز از مرکز برای کاربری با سرعت دورانی بسیار بالا مناسب نیستند. قابلیت تعلیق بار این سری از بلبرینگ ها در اتصال بر روی شافت های افقی کاهش پیدا کرده و برای جلوگیری از خروج ساچمه ها از ساختمان بلبرینگ کف گرد در این حالت اتصال باید با دقت بسیار بالایی صورت پذیرد.

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI محصول کشور ژاپن و با قابلیت بکارگیری برای تعلیق بارهای ترکیبی محوری و شعاعی می باشد. این سری از بلبرینگ تماس زاویه ای هم بصورت تک ردیف و هم بصورت 2 ردیف تولید میشود. بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI اغلب در موقعیت های مکانیکی در ماشین آلات صنعتی با قابلیت تنطیم دقیق زاویه اتصال مورد استفاده قرار می گیرد. بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI در سری با دقت بالا که از کلاس های 5 استاندارد های JIS یا ISO هستند اغلب همراه با قفسه برنزی یا پلی آمید متصل میشوند. از این سری از بلبرینگ ها در اسپیندل ها و ماشین آلات با سرعت زاویه ای بسیار بالا استفاده میشود.

بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI

بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI

بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI محصول کشور ژاپن بگونه ای طراحی شده است که رینگ داخلی و ساچمه ها که بصورت دو ردیفه قرار دارند بطور کامل اسمبل شده و در داخل یک حلقه خارجی منحنی شکل قرار گرفته اند. به سبب طراحی این بلبرینگ خود تنظیم قابلیت تعلیق مناسب و بدون مشکل بار تا تغییرات زاویه اتصال کوچک که ممکن است بر اثر ارتعاش و حرکت ماشین بوجود آید و یا از ابتدا در اثر اتصال نا درست باشد تحمل نماید. بلبرینگ ناچی NACHI اغلب در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که طول شافت اتصال بلند باشد و تنظیم دقیق زاویه اتصال مشکل باشد. کیج بکار گرفته شده در این بلبرینگ های خود تنظیم یا از جنس فولادی هستند و یا از جنس رزین پلی آمید. بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI تنها می بایست تحت تاثیر نیرو های محوری کوچک به سبب ساپورت کم رینگ خارجی در محدوده بار محوری قرار گیرد.