لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ تیمکن TIMKEN

رولبرینگ و بلبرینگ تیمکن برند و تولید امریکا با برند تجاری TIMKEN به نام The Timken Roller Bearing Axle Company است که میتوان گفت یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید بیرینگ و انواع بلبرینگ و رولبرینگ است و در ایران و سایر کشورها داری فعالیت و ارائه خدمات بلبرینگ و رولبرینگ میباشد. TIMKEN با شعار "جایی که شما بازمیگردید" به سبب نو آوری در رقابت با دیگر تولید کنندگان بلبرینگ صنعتی در دنیا فعالیت می کند. بلبرینگ تیمکن TIMKEN خود را وقت فعالیت در جهت بهبود کیفیت تولید بلبرینگ و رولبرینگ نموده است و به بهبود کیفیت جهانی بلبرینگ و پیشرفت استاندارد های تولید بلبرینگ در دنیا نیز کمک قابل توجهی داشته است. نقش بلبرینگ هخای تولیدی TIMKEN در انواع و اقسام ماشین آلات سبک و سنگین در دنیا از ماشین های غول پیکر راهسازی تا اجزای قلب مصنوعی به چشم میخورد. محصولات تیمکن TIMKEN به هر کجا که نگاه کنید از زمین، دریا و فضا پدیدار می باشند.


تنوع بلبرینگ تیمکن TIMKEN


به طور کلی خدمات و محصولات تیمکن به شرح ذیل میباشد:
1-تولید انواع بلبرینگهای تیمکن ایگرگ
2- تولید و ساخت انواع رول پشتیبان تیمکن TIMKEN
3-تولید و ساخت انواع بلبرینگ تیمکن بادامکی پیرو
4- تولید و ساخت انواع بلبرینگ تیمکن شیار عمیق
5-تولید و ساخت انواع بلبرینگ تیمکن تماس زاویه ای
6-تولید و ساخت انواع رولبرینگ تیمکن استوانه ای بدون قفسه
7-تولید و ساخت انواع رولبرینگ تیمکن استوانه ای
8-تولید و ساخت انواع رولبرینگ تیمکن مخروطی
9-تولید و ساخت انواع رولبرینگ تیمکن توریدال
لبتکار صنعت امادگی ارائه خدمات و فروش انواع بلبرینگ تیمکن و انواع رو لبرینگ تیمکن با قیمت و کیفیت مناسب در ایران

بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN

بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN

بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN اغلب بصورت دو ردیف ساچمه طراحی و تولید شده است که ساچمه های آن بصورت زیگزاگی قرار گرفته اند. بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN برای قرار گرفتن بر روی محور و شافتهایی با سرعت دورانی بسیار بالا که امکان خروج از مرکز بر اثر ارتعاشات در آنها بسیار زیاد است مورد استفاده قرار می گیرند. بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN برای تغییر زاویه های کوچک در محور تا هفت درجه نیز قابل استفاده هستند. کد 1310 یکی از کدهای پر کاربرد این بلبرینگ ها می باشد که بصورت دوبل و فولادی با ابعاد 50*110*27mm عرضه شده است که با ایجاد صدای حداقل و برای سرعت های زاویه ای بسیار بالا طراحی و تولید شده است. این بلبرینگ خود تنظیم در سایز های کوچک و متوسط 60-115mm نیز در دسترس قرار دارد.

بلبرینگ کف گرد TIMKEN مدل TLV

بلبرینگ کف گرد TIMKEN مدل TLV

بلبرینگ کف گرد TIMKEN بطور کلی برای بارگذاری های با سرعت بسیار بالا و میزان بار سبک و متوسط طراحی و تولید میشوند. طراحی بلبرینگ کف گرد TIMKEN شامل 2 تیپ با ساچمه کروی و 8 تیپ بصورت رولبرینگ با ساچمه استوانه ای می باشد. بلبرینگ کف گرد تیپ TLV بگونه ای طراحی شده اند که بصورت منحصر به فردی میزان اصطکاک کم، حرکت و گردش خنک و حرکت بی صدا در سرعت های بسیار بالا داشته و حساسیت کمتری نیز به تغییر زاویه محوری دارند. هر چند این تیپ از بلبرینگ کف گرد برای مهار بارهای محوری طراحی شده است اما تا حدودی نیز به تعلیق بارهای شعاعی کمک می کند. بلبرینگ کف گرد TIMKEN تیپ TLV در سایز های 228.6 میلیمتر یا 9 اینچ الی 1371.6 میلیمتر یا 54 اینچ تولید و عرضه میشود. این سایز و طراحی از بلبرینگ کف گرد برای شیر های کنترل جریان سیالات و میزهای گردشی نفت و گاز مناسب می باشد. کیج یا ریس و نگهدارنده ساچمه ها در این طراحی از جنس برنز می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN

بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN

بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN محصول کشور آمریکا می باشد که در سایز های مختلف تولید شده و بر روی بسیاری ماشین آلات صنعتی مرتبط با صنایع سنگین و ماشین آلات راهسازی بصورت OE نصب شده است. بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN بصورت تخصصی برای کاربری در سرعت های زاویه ای بالا و دقت بسیار زیادی طراحی شده است. بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN تک ردیف دارای قابلیت تعلیق بار محوری در یک جهت را نیز به میزان بسیار بالایی دارند. بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN با قطر داخلی 10 الی 150 میلیمتر بصورت تک ردیف و قطر داخلی 12 الی 150 میلیمتر بصورت دوبل دو ردیف تولید می شوند.

بلبرینگ شیار عمیق TIMKEN تیمکن

بلبرینگ شیار عمیق TIMKEN تیمکن

بلبرینگ شیار عمیق TIMKEN تیمکن جزو عمومی ترین و در عین حال با کیفیت ترین نوع بلبرینگ شیار عمیق می باشد که تولید شده تحت اداره استاندارد صنایع آمریکا می باشد. بلبرینگ شیار عمیق TIMKEN تیمکن در کد های مختلف و در سایز های مختلف از 3 میلیمتر الی 600 میلیمتر تولید میشود. یکی از کاربردی ترین نوع آ« با شماره فنی MM9111K می باشد که بصورت اسپیندال 9100K, 200K, 300K عرضه شده است. این بلبرینگ شیار عمیق تیمکن از جنس فولادی و دارای استاندارد ابعادی متریک می باشد و 362 گرم وزن دارد. کلاس استاندارد تولید این بلبرینگ شیار عمیق ISO P4S (ABEC 7/9) می باشد و دارای قطر خارجی 90 میلیمتر می باشد.

رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن با کیج فولادی

رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن با کیج فولادی

رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن با کیج فولادی در کد های مختلف با فولاد آب دیده سخت تولید شده است. سطح خارجی این رولبرینگ ها با فلز زینک طی فرایند آبکاری گالوانیزه گرم پوشانیده شده اند. یکی از پر کاربردترین سایز ها و کدهای رولبرینگ تیمکن TIMKEN از نوع بشکه ای با قطر داخلی 300 میلیمتر mm و قطر خارجی 500 میلیمتر، عرض رینگ داخلی و خارجی 160 میلیمتر mm تولید شده است و در صنایع معدنی و ماشین سازی کاربرد گسترده ای دارد. این رولبرینگ بشکه ای وزنی برابر با 128 کیلوگرم دارد. کلیه بلبرینگ TIMKEN تیمکن محصول کشور آمریکا بوده و با بکار گیری مواد اولیه با بالاترین کیفیت و دقیق ترین عملیات تولید میشوند.