لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

تسمه اپتی بلت OPTIBELT

شرکت اپتی بلت OPTIBELT آلمان از پیشگامان تولید تسمه صنعتی بالاخص تسمه انتقال قدرت و تسمه تایمینگ صنعتی می باشد. کیفیت تسمه صنعتی OPTIBELT به اندازه ای بالا می باشد که بسیاری از تولید کنندگان بنام ماشین آلات سنیگ مانند ماشیم آلات معدنی، کشاورزی، کمپرسورها و ... از محصولات اپتی بلت OPTIBELT به عنوان OE استفاده کرده و اطلاعات این تسمه صنعتی بصورت سورس و اولویت انتخاب تسمه در بروشورهای این ماشین آلات قید شده است. تسمه اپتی بلت OPTIBELT در حال حاضر دارای 8 کارخانه اصلی تولید کننده در 6 کشور دنیا می باشد و دارای 33 نمایندگی در 30 کشور دنیا و 26 مرکز خدمات و لوژستیک در 20 کشور دنیا می باشد. تسمه اپتی بلت OPTIBELT أر واقع یک کمپانی خانوادگی می باشد که در حال حاضر بیش از 2500 کارمند و تکنسین در سرتاسر دنیا دارد. متریال بکار رفته در تولید تسمه اپتی بلت OPTIBELT قبل از استفاده در آزمایشگاه های مجهز این کمپانی تحت سخت ترین شرایط ابتدا تست میشوند و تمام کارخانجات تولیدی در سرتاسر دنیا تحت نظارت مستقیم و یکپارچه گروه مهندسین خبره اپتی بلت فعالیت می نمایند.

تسمه تایم اپتیبلت

تسمه تایم اپتیبلت

تسمه تايم وسيله يا بهتر است بگويم تسمه اي است که ميل لنگ خودرو را به ميل سوپاپ ها متصل می‌کند و وظيفه ي هماهنگ کردن حرکت آن ها را دارد.ميل لنگ خودرو به وسيله ي تسمه تايم ميل سوپاپ ها را به چرخش درآورده و می‌چرخاند و کنترل آن‌ها را بر عهده دارد.محل قرار گيري ميل سوپاپ در خودرو هاي مختلف با يکديگر تفاوت دارد

تسمه تایمینگ اپتی بلت سری امگا

تسمه تایمینگ اپتی بلت سری امگا

تسمه تایمینگ صنعتی با برند اپتی بلت OPTIBELT در سری های مختلفی ساخته میشود که دارای استانداردهایی متفاوت و برای کار در شرایط خاصی طراحی و تولید شده اند. تسمه تایمینگ اپتی بلت سری امگا خود در شش تایپ مختلف تولید شده است که بصورت استاندارد برای پولی های نوع HTD, RPP با قابلیت کارکرد در دماهای پایین از -40 درجه سانتی گراد تا دماهای بالا تا 140 درجه سانتی گراد را دارد. این سری از تسمه تایمینگ صنعتی به دو صورت تست شده و هم استانداردهای تست آزمایشگاهی و تست واقعی بر روی دستگاه را به میزان حداکثری دارا می باشد. تسمه تایمینگ اپتی بلت سری امگا در یک طرف دندانه دار می باشد بجز یک تایپ از این سری که در دو طرف دنده شده است. این سری از تسمه ها با 7 طول مختلف تولید شده است که حداکثر طول آن طبق کد 14M تولید شده که طول آن به 4.5 متر می رسد.

تسمه V وی بلت اپتی بلت OPTIBELT

تسمه V وی بلت اپتی بلت OPTIBELT

تسمه وی بلت اپتی بلت OPTIBELT أر سری های بسیار متفاوی تولید میشوند که دارای متریال و استاندارد های تولید متفاوتی هستند و با ایجاد میزان مشخصی از اصطکاک با بدنه پولی نیاز به تنش کششی اولیه مشخصی داشته و برای ماشین آلات خاصی نیز طراحی شده اند. مدل کلاسیک ایت تسمه وی بلت از سه بخش اصلی فابریک پارچه ای خارجی، هستع مرکزی و رشته های تنشی پلی استر در میان هسته مرکزی تشکیل شده اند. این سری از تسمه وی بلت با برند اپتی بلت OPTIBELT در تولید خود از همان تکنولوژی ساخت تسمه وی SK از همین برند استفاده می کنند. این سری از تسمه وی بلت در تولید خود از استاندارد DIN2218 که نسبت قدرت به تنش را مشخص می کند تولید شده اند. در انتخاب تسمه وی بلت از این نوع پارامتری به نام حداکثر ضخامت داخلی پولی معرفی شده است که با توجه به این ضخامت در پایین یعنی شعاع داخلی پولی تسمه نیز استخاب میشود.