لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

تسمه مگادین Megadyne

تسمه مگاداین Megadyne که تاریخچه آن با سال 1957 باز می گردد یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان تسمه صنعتی در دنیا محسوب میشود. از سال 1980 و با ظهور پلی اتیلن و استفاده از آن در تولید تسمه های صنعتی نحولی شگرف در کیفیت محصولات مگادین MEGADYNE صورت پذیرفت. با این ظهور خانواده تادولینی که صاحبان کمپانی مگادین به شمار میروند به تولید تسمه های انتقال قدرت بصورت قالبی و همچنین رولی باز پرداختند. در سال 1990 شرکت مگادین پس از کسب سهم وسیعی از بازار ایتالیا به صدور انواع تسمه های صنعتی و تسمه تایمینگ به اقصی نقاط دنیا مبادرت نمود و کمپانی ها و کارخانجات متعددی در جای جای اروپا احداث نمود. کمپانی های تولیدی زیر مجموعه این شرکت با کسب موفقیت در تولید رفته رفته گسترش پیدا کرده و به خارج از اروپا از برزیل تا پین نیز گسترش پیدا کردند.

تسمه مگاداین Megadyne در قرن 21

با آغاز قرن باو با پیوستن پایه های تولید تسمه در اسپانیا (دایکو و پیرلی Dayco/Pirelli) به مگاداین و راه اندازی کارخانجات تولید پولی در میلان ایتالیا این امکان را برای مگاداین بوجود آمد تا محصولات خود را بصورت پکیج با قابلیت هماهنگی بسیار بالا عرضه کند. همچنین در این سال خرید شرکت Jason در قاره آمریکا و افزایش فعالیت تسمه مگادین Megadyne در آسیا با خرید کارخانه تولید لاستیک در شهر نینگبو چین Ningbo افزایش پیدا کرد. در سال 2013 با خرید کمپانی Rultrans ترکیه و گسترش فعالیت در اروپای شرقی مگاداین Megadyne بعنوان یکی از سر شاخه های تولید تسمه های نقاله در دنیا نیز قرار گرفت.

تسمه V Belt بلت مگادین Megadyne

تسمه V Belt بلت مگادین Megadyne

تسمه V بلت مگادین Megadyne با افزایش قابلیت انتقال قدرت تا 30% نسبت به تسمه های استاندارد و کاهش هزینه ها گزینه بسیار مناسبی برای انواع کاربری های صنعتی می باشد. ایت تسمه وی بلت V Belt با قابلیت کاربری تحت تنش کششی و سرعت دورانی بالا برای کاربری های صنعتی با دور 100 الی 8000 دور در دقیقه و توان کاری 1 الی 400 کیلووات طراحی و تولید شده است. تسمه وی بلت V Belt مگاداین در 5 لایه مختلف تولید شده است. لایه بیرونی که بصورت نخی برای ایجاد حداکثر اصطکاک تولید شده است. در لایه داخلی از یک اسفنج سطحی پوشاننده و یک لایه اسفنج قطور در بالای V که در داخل آن از سیم هایی برای افزایش مقاومت کششی استفاده شده است و بخش پایینی V در این تسمه صنعتی نیز از جنس پلی کلروپین تشکیل شده است.

تسمه نقاله Megadyne مواد غذایی PVC

تسمه نقاله Megadyne مواد غذایی PVC

شرکت مگاداین MEGADYNE تولید کننده انواع تسمه های صنعتی و تسمه نقاله مخصوص مواد غذایی می باشد. در میان انواع تسمه های صنعتی و تسمه نقاله های تولیدی این شزکت سه دسته از انواع تسمه نقاله مناسب مواد غذایی تولید میشوند که ترکیبات دو دسته از آنها از PVC و یکی از آنها از پلی اورتان ترموپلاستیک می باشد. تسمه نقاله مواد غذایی سری PVCEXCON دارای استاندارد های اروپایی و آمریکایی FDA-USDA می باشد و از جنس PVC و مقاوم در برابر چربی تولید شده است. این دسته از تسمه های نقاله مواد غذایی بیشتر بصورت آج دار و به رنگ آبی تولید میشوند و برای جابجایی چربی و روغنهای حیوانی و سبزیجات مناسب هستند. تسمه نقاله مواد غذایی Megadyne سری PUCON دسته دیگری هستند که برای تمام مراحل تولید مواد غذایی مناسب هستند و بصورت ترموپلاستیک تولید شده اند. از این سری از تسمه ها هم در مرحله تولید و در تماس با مواد غذایی مانند آرد و هم در مرحله بسته بندی استفاده میشود. این تسمه نقاله مواد غذایی در مرحله سورتینگ نیز استفاده بسیاری دارد.