لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

تسمه باندو BANDO

تسمه باندو BANDO محصول کشور ژاپن که در سال 1906 و به عنوان یکی از اولین مارکت ها در توکیو ژاپن به ثبت رسیده است با دارا بودن بیش از 4120 کارمند در مارچ 2018 یکی از بزرگترین تولید کنندگان تسمه صنعتی در دنیا به شمار میرود. تسمه باندو BANDO ژاپن که بصورت تخصصی در امر تولید تسمه های انتقال قدرت، تسمه های نقاله و محصولات الاستومتری فعالیت گسترده ای دارد و دفاتر پخش و کارکنان این شرکت در حال حاضر در بیش از 23 کشور دنیا در خدمت مشتریان محصولات این شرکت قرار دارند.


تسمه صنعتی که برای اولین بار توسط باندو BANDO به ثبت رسیدند


برخی از انواع تسمه های صنعتی از نوع و کاربری مختلف برای اولین بار توسط باندو BANDO به ثبت رسیده اند. این امر با تعامل مستقیم این شرکت با واحدهای معتبر دانشگاهی در امر مکانیک، شیمی و صنایع در داخل ژاپن و در اقصی نقاط دنیا به تحقق پیوسته است. برخی از انواع تسمه صنعتی که توسط باندو BANDO به ثبت رسیده اند عبارتند از:

تسمه V Belt محصول BANDO

تسمه V Belt محصول BANDO

تسمه V Belt جزو تسمه های صنعتی پر کاربرد می باشد. تسمه صنعتی V Belt تولید شده توسط شرکت ژاپنی BANDO قابل استفاده در ماشین آلات صنعتی من جمله دستگاه های سرمایشی، پرمایشی و تهویه مطبوع می باشد که در عرض های مختلفی تولید و عرضه شده است. این تسمه ها در صنایع سنگین تر مانند ماشین آلات فراوری فلزات و کمپرسورها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این تسمه ها بسیار ساده بوده و توان آنها مانند تسمه تایمینگ بسیار بهینه می باشد. استفاده از سیم های فولادی در ساختار داخلی این تسمه V مقاومت کششی آن را افزایش داده و قابلیت انتقال قدرت آن تا 60% افزایش پیدا کرده است. این تسمه V Belt مقاومت بسیار مناسبی در برابر حرارت، روغن و حتی شعله های آتش دارد.

تسمه تایمینگ صنعتی BANDO باندو ژاپن پروفیل STS

تسمه تایمینگ صنعتی BANDO باندو ژاپن پروفیل STS

زمانیکه ترکیبی از سرعت و دقت مورد نظر باشد تسمه تایمینگ صنعتی باندو BANDO سری Synchro-Link خود نمایی می کند. این سری از تسمه های تایمینگ صنعتی دارای حداکثر بازده در موارد مشابه بوده و هم بصورت متریک میلیمتری و هم بصورت اینچی RMA تولید میشوند. از مزایای ویژه تسمه تایمینگ صنعتی باندو BANDO می توان به 1. خواص ضد لغزش و کارایی بالا (تولید متناسب با ساختار و جنس پولی با حداقل تلورانس حرکتی برای قرار گرفتن دقیق و منطبق بر شیار های پولی که سبب به حداقل رسیدن تغییر سرعت، لغزش یا سرخوردن صورت پذیرفته است) 2. تولید شده در کد های مختلف و برای اغلب ماشین آلات محبوب دنیا (تسمه باندو BANDO با صدای حداقل در پروفیل STS و پروفیل HT که در اغلب ماشین آلات صنعتی بکار رفته اند با حداکثر میزان گشتاور تولید شده است). 3.هزینه و وقت حداقل برای حفظ و نگهداری: از آنجا که تسمه تایمینگ صنعتی بر خلاف زنجیر نیاز به روغن کاری ندارد کاربری آن در نقاطی که دسترسی دشوار است با توجه به لغزش حداقل و راندمان کاری و گشتاور حداکثری بسیار بهینه می باشد. 4. کاهش وزن و فضا: به سبب طراحی دقیق و انطباق کامل تسمه تایمینگ صنعتی باندو بر روی پولی و شعاع مرکزی محدود پولی فضای اشغال شده و وزن مجموع برای هر اسب بخار توان ایجاد شده بسیار اندک است.