لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ اف آ گ FAG

شرکت اف آ گ FAG پیشرو در ساخت بلبرینگ و مبتکر با تولید محصولات انبوه و گسترده که مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، صنایع هوایی و میتوان گفت به طور کلی در هر بخش صنعت و صنایع از ماشین آلات تا نیروگاههای بادی نیز فعالیت دارد.
بلبرینگ FAG بلبرینگ با دقت بالا برای استفاه در صنایع فضایی نیز باشد، بلبرینگ چرخ یک اتومبیل سواری باشد و بلبرینگی بزرگ با قطر ۴/۴ متری برای استفاده در توربین بادی نیز میباشد ، به طور کلی محصولات بلبرینگ و رولبرینگ اف آ گ FAG مکمل محصولات شرکت INA می باشند که این شرکت در واقع زیر مجموعه گروه صنعتی Schaeffler است.


کیفیت بلبرینگ FAG اف آ گ


بلبرینگ FAG طبق استاندارد های وزارت صنایع آلمان تولید میشود که بی تردید نشانی از تولیدات محصولاتی با استانداردی در سطح بالاترین استاندارد های صنایع دنیا می باشد. کیفیت بلبرینگ FAG به اندازه ای است که در تجهیزات نظامی بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا مانند آمریکا، انگلستان، روسیه و چین از این محصولات در ماشین آلات و تجهیزات نظامی استفاده میشود. علاوه بر این بلبرینگ اف آ گ FAG بر روی بسیاری از ماشین آلات سنگین من جمله ماشین آلات راهسازی که تحت بارهای بسیار زیادی قرار می گیرند بصورت OE نصب و جایگزین میشود. طول عمر بسیار بالا و حفظ کیفیت و کاربری به سبب استفاده از متریال بسیار مرغوب و سخت کاری جهت افزایش مقاومت سایشی ساچمه و برینگ از مشخصات کیفیتی بلبرینگ FAG می باشد.

رولبرینگ بشکه ای FAG

رولبرینگ بشکه ای FAG

رولبرینگها FAG در انواع گوناگون با دارا بودن سوراخ داخلی استوانه ای و هیمن طور با سوراخ داخلی مخروطی نیز ساخته و در دسترس میباشد. از ویژگی و امتیاز این نوع از بلبرینگ خاصیت خود تنظیمی است. ورولبرینگ های بشکه ای اف آ گ توانایی تحمل نیروی بسیار زیادی را دارد.برای استعلام قیمت رولبرینگ بشکه ای با ما تماس بگیرید.

بلبرینگ کف گرد FAG

بلبرینگ کف گرد FAG

بلبرینگ کف گرد با برند FAG در شکل های مختلفی از ساچمه های کروی، استوانه ای و سوزنی ساخته میشود و با شماره فنی های مختلفی که معرف نوع و طراحی و سایز می باشند عرضه میشوند. بلبرینگ کف گرد FAG که بیشترین کاربرد را در صنایع و ماشین آلات کشاورزی و میزهای گردان دارد بگونه ای طراحی شده است که حداقل میزان تمرکز نقطه ای تنش تحت بارگذاری های بالا را در کنار تعلیق مناسب و یکنواخت بار داشته باشد. این محصول کشور آلمان به دو صورت با محفظه گردش روغن و بدون محفظه گردش روغن طراحی شده و گاهی با حرف E مخفف کلمه Extra به معنای قابلیت بارگذاری بیشتر که با طراحی متفاوت عرضه شده است یافت میشود. بلبرینگ کف گرد FAG با مشخصه دیگری که حداکثر دور در دقیه می باشد مشخص میشود که این عدد برای اغلب محصولات بالای 3500 دور و در بیشتر مدل ها به 5000 RPM دور در دقیقه میرسد.

بلبرینگ خود تنظیم FAG

بلبرینگ خود تنظیم FAG

بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ:
این نوع بلبرینگ خود تنظیم با برند FAG درای دو ردیف ساجمه میباشد که در محل اشتراک با یک حلقه بیرونی مشترک شده است.
و همین طور شیارهایی که در بلبرینگ خود تنظیم برای ساچمه وجود دارد به صورت منحنی است که این موضوع باعث خود تنظیم بودن بلبرینگ در مواقع انحراف و ناهمراستایی شافت در کار می شود.

ابتکار صنعت بورس بلبرینگ خود تنظیم FAG در تهران
برای سفارش بلبرینگ خود تنظیم FAG و استعلام قیمت بلبرینگ خود تنظیم FAG با بلبرینگ ابتکار صنعت تماس گرفته شود.

رولبرینگ سوزنی FAG اف آ گ

رولبرینگ سوزنی FAG اف آ گ

رولبرینگ سوزنی FAG اف آ گ با دارا بودن متریالی بسیار ویژه در تولید ساچمه های سوزنی فولادی دارای Tensile مقاومتی و سختی بالای 40 روکول که مقاومت سایشی آن را تا میزان بسیار زیادی افزایش داده است تولید شده است. رولبرینگ FAG اف آ گ با بکارگیری عملیات منحصر به فرد که از اطلاعات سری این برند می باشد با قابلیت تبادل حرارت بالا و حجم بسیار کم محصول انتخابی بسیار ایده آل برای صنایع مختلف می باشد. رولبرینگ سوزنی FAG به شکل کف گرد همراه با رینگ های بیرونی و همچنین بدون رینگ ها عرضه می شود. رولبرینگ FAG سوزنی همچنین بصورت شعاعی نیز با بوش های داخلی و خارجی و در سایز های مختلف عرضه شده است.