لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

تسمه نقاله

تسمه نقاله | تسمه نقاله را میتوان به چهار قسمت اصلی تقسیم نموده و به شرح ذیل نام برد :
1-منجید
2- لایه پوششی لاستیکی بالا (تسمه نقاله)
3- لایه پوششی لاستیکی پایین(تسمه نقاله)
4- کناره های محافظ (تسمه نقاله )

فروش انواع نوارو تسمه نقاله وتسمه نقاله و تسمه تایمینگ و تسمه انتقال نیرو و تسمه شیاری و نوار نقاله پلاستیکی و و رولیک و نوار نقاله های pvc , pu در بازرگانی ابتکار صنعت.

تسمه نقاله  پی وی سی

تسمه نقاله پی وی سی

تسمه نقاله پی وی سی | تسمه نقاله PVC nvd در یک یا چند لایه ساخته و تولید میشود و عموما در صنعت و صنایع کوچک به شرح ذیل مورد استفاده قرار میگیرد.
*صنایع گوشت و مرغ و صنایع الکترونیک و کارخانجات شیرنی پزی و بسته بندی از تسمه نقاله پی وی سی استفاده میشود.یکی از دلایلی که این نوع تسمه نقاله pvc در صنایع غذایی استفاده میشود خاصیت بهداشتی این نوع از نقاله است لازم به ذکر است این نوع از تسمه‌های پی وی سی آنتی استاتیک در برابر اسید و آب بخار داغ و مواد شیمیایی دارای مقاومت مناسب میباشد.

نوار نقاله لاستیکی منجید دار EP

نوار نقاله لاستیکی منجید دار EP

نوار نقاله لاستیکی منجید دار EP |تسمه نقاله لاستیکی منجید دارچند لایه است و ب امکان این ویژگی میتوان در عموم صنایع از این نوع نوار نقاله استفاده کرد.

با توجه به ساختار و اساس نوار نقاله منجید در نوع ساخت و کیفیت در صنایع با سایش کاری زیاد و برخورد با اجسام برنده نیز از این نوع نوار نقاله استفاده کرد.

تسمه نقاله ضد سایش

تسمه نقاله ضد سایش

تسمه نقاله ضد سایش | فروش تسمه نقاله ضد سایش با مقاومت در برابر سایش از عوامل اصلی تعیین کننده طول عمر این چنین تسمه نقاله است. این مقاومت در برابر سایش و ساییدگی لحاظ میگردد.
در این راستا گردهای خاصی مطرح و به شرح ذیل است.:
1-Y: میزان مقاومت در برابر سایش به مقدار زیاد برای شرایط نرمال میباشد.
2-X : میزان مقاومت بسیار بالا در برابر انواع حالت برش وسایش و ضربه و خرد شدن به دلیل اصابت اشیا تیز و سنگین در محیط کاری.
3-W: همانند گرید x است ولی دارای مقاومت سایشی بیشتری است.

تسمه نقاله استیل کورد

تسمه نقاله استیل کورد

تسمه نقاله استیل کورد | این نوع تسمه با مقاومت بالایی که دارد مناسب برای | فضا های بزرگ و برای انتقال و جابجایی مواد و محصولات در مسافت و فضاهای طولانی مورد استفاده قرار میگیرد.

استفاده تسمه نقاله:

تسمه نقاله| به طور کلی تسمه نقاله در عموم صنایع مصرف کاربردی و ضروری دارد که باید با توجه به سایش و کاربرد در نوع انتخواب نقاله دقت کرد:
صنایع سنگ و شن و ماسه
صنایع سیمان و بتن
نقاله در زباله‌سوزی و انواع نیروگا ها
نقاله در صنعت ماشین آلات راه‌سازی
برای هرگونه مصرف صنعتی میتوانید با ابتکار صنعت تماس گرفته شود در خصوص مشاوره و خرید انواع تسمه و نوار نقاله.

مشخصات مقیاسی نوار نقاله لاستیکی EP

مشخصات مقیاسی نوار نقاله لاستیکی EP |

1- واحد اندازه گیری:
عرض تسمه نقاله بر اساس میلیمتر حساب میشود .و باید در نظر داشت هنگامیکه عرض تسمه‌ نقاله‌ای با اینچ تعریف و نامیده می‌شود، باید عدد رندی را در نظر گرفت.

2-نوع کانواس یا همان منجید|
در تسمه نقاله EP،در پارامتر اصلی داریم به نام های پلیمر و پلیمید که ترکیب این دو باعث استحکامی قوی و مقاوم در ساختمان اصلی تسمه نقاله می‌شود که مقاومتی زیاد در برابر انواع ضربه و باعث انعطاف پذیری بالاو و کشیدگی پایین می‌شود.

ویژگی‌های تسمه PVC

1-تسمه PVC دارای انعطاف پذیری مناسب
2-تسمه PVC مناسب برای صنایع غذایی
3-تسمه PVC قابلیت تقویت و بهینه شدن در برابر حریق و آتش
4-تسمه PVC مقاومت مناسب در برابرمواد شیمیایی
5-تسمه PVC مقاومت مناسب در برابر اشعه ماورا بنفش


قیمت مناسب تسمه pvc در ابتکار صنعت

پوشش لاستیکی تقویت کننده بالایی تسمه نقاله Steel Cord

پوشش لاستیکی تقویت کننده بالایی تسمه نقاله Steel Cord |
این نوع از تسمه دارای مقاومت بالا در برابر هر گونه سایش و مقاومت بالا و مقاومت در برابر اکسید شدن بخاطره دارا بودن روکش ساخته شده از لاستیک طبیعی یا مصنوعی در تسمه نقاله استیل کورد.
نوار نقاله استیل کورد را براساس سفارش و تقاضای مشتری می‌توان با لایه‌های منجیدی یا با لایه های فولادی برای تحمل و ارتقا مقاومت تسمه در حین کار در برابر ضربه تولید و ارائه کرد.