لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای گونه ای مدرن از رولبرینگ های صنعتی محسوب میشود و دارای مقاومت کاری بسیار بالایی است. رولبرینگ بشکه ای که در واقع در ساختمان خود از ساچمه های بشکه ای بهره میگیرد مدرن ترین طرح مهندسی در تولید رولبرینگ می باشد و قتبلیت تحمل بارهای فشاری بسیار بالا و سرعت دورانی بسیار بالا را بصورت همزمان دارد. نحوه طراحی ساچمه های بکار رفته در ساختار رولبرینگ بشکه ای بگونه ای است که حداقل میزان تمرکز تنش که یکی از عوامل اصلی شکست یا تسلیم ساچمه ها می باشد را داشته، سطح تماس بالاتری با ریسینگ و رینگ رولبرینگ داشته و تعلیق میزان بار بالاتری دارد. زمینه اصلی بکار گیری رولبرینگ بشکه ای در صنایع اغلب ماشین آلات صنعتی با سرعت دورانی شافت بسیار بالا می باشد.

رولبرینگ بشکه ای دو ردیفه

رولبرینگ بشکه ای دو ردیفه

شرکت ابتکار صنعت عرضه کننده انواع رولبرینگ :
رولبرینگ های بشکه ای این رولبرینگ ها برای سرعتهای بالا و بارهای سنگین مناسب می باشند.
این رولبرینگ ها دارای دو ردیف غلتک در یک شیار مشترک منحنی الشکل درحلقه بیرونی هستند و دو شیار در حلقه درونی آنها نسبت به محور برینگ زاویه می سازد. برینگ خاصیت خود تنظیمی داشته، درنتیجه نسبت به ناهمراستایی شافت حساس نیست و علاوه بر تحمل بار شعاعی، بار محوری را نیز از دو طرف متحمل می شود.
غلتک های آن بلند، قطور و متقارن و به تعداد زیاد هستند که این خصوصیات موجب قابلیت تحمل فوق العاده زیاد این نوع برینگها در برابر نیروها می باشند. سوراخ داخلی آنها در دو نوع استوانه ای و مخروطی با شیب 1:30 (پسوند k30) و شیب 1:12 (پسوند k) تولید می شود. برای نصب رولبرینگ با سوراخ داخل مخروطی بوش های کششی و تبدیلی نیز تولید می شود.
شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

رولبرینگ بشکه ای FAG

رولبرینگ بشکه ای FAG

رولبرینگها FAG در انواع گوناگون با دارا بودن سوراخ داخلی استوانه ای و هیمن طور با سوراخ داخلی مخروطی نیز ساخته و در دسترس میباشد. از ویژگی و امتیاز این نوع از بلبرینگ خاصیت خود تنظیمی است. ورولبرینگ های بشکه ای اف آ گ توانایی تحمل نیروی بسیار زیادی را دارد.برای استعلام قیمت رولبرینگ بشکه ای با ما تماس بگیرید.

رولبرینگ بشکه ای  اس کا اف SKF

رولبرینگ بشکه ای اس کا اف SKF

رولبرینگ بشکه ای SKF آغلب بصورت 2 ردیفه تولید میشود و دارای 1 رینگ خارجی منحنی مشترک و 2 رینگ داخلی زاویه دار با محور مرودی رولبرینگ بشکه ای می باشد. رولبرینگ بشکه ای اس کا اف مانند بلبرینگ خود تنظیم قابلیت تنظیم زاویه اتصال را دارد. بطور کلی رولبرینگ بشکه ای قابلیت بسیار بالایی در تعلیق بار داشته و در هر دو راستای شعاعی و محوری نیز عملکرد مناسبی دارند. بلبرینگ SKF امسال 100 مین سالگرد تولید تو توسعه رولبرینگ بشکه ای که جزو مدرن ترین طرح های رولبرینگ های صنعتی می باشد را جشن گرفت. رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف بگونه ای طراحی شده است تا حداقل میزان اصطکاک و حرارت تولیدی را داشته باشد.

رولبرینگ بشکه ای با کیج برنزی تیمکن TIMKEN

رولبرینگ بشکه ای با کیج برنزی تیمکن TIMKEN

رولبرینگ بشکه ای تیمکن TIMKEN با دارا بودن سختی سطحی و تنش خستگی بسیار بالا طول عمر و دوام را برای اتصالات ماشین آلات تضمین می کند. این سری از رولبرینگ های بشکه ای بگونه ای طراحی و تولید شده اند که در برابر شتاب، ضربات ناگهانی و سایش های پیوسته دارای مقاومت بالا بوده و از آسیب رسیدن به دیگر اجزای ماشین آلات صنعتی جلوگیری بعمل آورند. جنس کیج بکار رفته در رولبرینگ بشکه ای TIMKEN از جنس برنزی بوده که علاوه بر مقاومت در برابر ضربه قابلیت کار با حداقل میزان روغنکاری را نیز دارد. نوع کیج این رولبرینگ ها EMB و ابعاد آنها میلیمتری می باشد. این رولبرینگ بشکه ای تولید تیمکن آمریکا در قطر های داخلی و خارجی بسیار متنوعی برای صنایع خودرو سازی و ماشین آلات صنعتی سنگین تولید میشود.

رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن با کیج فولادی

رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن با کیج فولادی

رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن با کیج فولادی در کد های مختلف با فولاد آب دیده سخت تولید شده است. سطح خارجی این رولبرینگ ها با فلز زینک طی فرایند آبکاری گالوانیزه گرم پوشانیده شده اند. یکی از پر کاربردترین سایز ها و کدهای رولبرینگ تیمکن TIMKEN از نوع بشکه ای با قطر داخلی 300 میلیمتر mm و قطر خارجی 500 میلیمتر، عرض رینگ داخلی و خارجی 160 میلیمتر mm تولید شده است و در صنایع معدنی و ماشین سازی کاربرد گسترده ای دارد. این رولبرینگ بشکه ای وزنی برابر با 128 کیلوگرم دارد. کلیه بلبرینگ TIMKEN تیمکن محصول کشور آمریکا بوده و با بکار گیری مواد اولیه با بالاترین کیفیت و دقیق ترین عملیات تولید میشوند.

کاربرد رولبرینگ بشکه ای

خصوصیات خاص رولبرینگ بشکه ای موجب قابلیت تحمل فوق العاده زیاد این نوع برینگها در برابر نیروها است.
به دلیل اینکه رولبرینگهای شبکه ای دارای دو ردیف غلتک در یک سمت و شیار مشترک به شکل منحنی در قسمت و پارت حلقه بیرونی است. رولبرینگ های بشکه ای در واقع مدرن ترین نوع ساچمه رولبرینگ ها را در اختیار دارند که طی عملیات بسیار دقیقی طراحی و تولید میشوند. رولبرینگ بشکه ای دارای تعلیق بهتر بار نسبت به دیگر انواع رولبرینگ های صنعتی بوده و تمرکز تنش نیز در آنها به میزان حداقل می باشد. علاوه بر این تلفیقی از سطح تماس بالا و انحنای ساچمه ها سبب میشود هم میزان اصطکاک، میزان حرارت ایجاد شده و تماس سطحی به منظور توزیع مناسب بار به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

انواع رولبرینگ بشکه ای FAG :


انواع رولبرینگ بشکه ای FAG بهمراه پسوند برای آشنایی بهتر به شرح ذیل میباشد:
- رولبرینگ بشکه ایپسوند K30 با سوراخ داخلی و با شیب 1:30 میباشد.
- رولبرینگ بشکه ایپسوند K با سوراخ داخلی و با شیب 1:12 میباشد.
- رولبرینگ بشکه ایپسوند EC _ Cc _ C که دارای غلتکهای متقارن میباشد.
- رولبرینگ بشکه ای پسوند VA406 که سوراخ موجود داخلی آن ها با روکش تفلونی تولید و ساخته می شود جهت جلوگیری از خراش و خوردگی به این صورت ساخت و تولید میشود.