لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

تسمه پیرلی PIRELLI ایتالیا

تسمه پیرلی PIRELLI ایتالیا یکی از تولید کنندگان بنام اروپایی انواع تسمه های صنعتی می باشد که محصولاتی مطابق با استاندارد های اتحادیه اروپا به بازار جهانی عرضه می کند. تسمه پیرلی PIRELLI ایتالیا در رده های مختلف صنعتی شامل انواع تسمه تایمینگ بسته و باز متری، تسمه انتقال قدرت و حتی تسمه نقاله در گرید های مختلف متناسب با نیاز صنایع مختلف تولید شده و دارای استاندارد CE اتحادیه اروپا می باشد. تسمه پیرلی در رده های صنعتی سنگین برای ماشین آلات heavy duty و هم برای صنایع سبک تر مانند تسمه های ماشینی خودرو ها و تسمه های مورد استفاده در موتور سیکلت ها نیز تولید می شود. ابتکار صنعت نماینده رسمی و عرضه کننده سایز ها و انواع مختلف تسمه پیرلی PIRELLI در ایران می باشد.


متریال بکار رفته در تولید تسمه پیرلی PIRELLI


یکی از مهمترین فاکتور هایی که سبب مقاومت و استحکام بالای تسمه پیرلی PIRELLI و در نتیجه افزایش طول عمر این تسمه صنعتی تحت بارگذاری های شدید شده است استفاده از متریال مناسب در ترکیبات شیمیایی محسوب می شود. در کنار PU یا پلی اورتان و لاستیک که بخش عمده ترکیبات شیمیایی تسمه های صنعتی را به خود اختصاص می دهند استفاده از مکمل های شیمیایی که بخشی از آن بصورت ترکیبی همراه با پلی اورتان در تولید تسمه پیرلی بکار گرفته شده اند و بخشی از آن بصورت پوشش های سطحی در داخهل و خارج تسمه بالاخص در مورد تسمه های تایمینگ که تهت تنش کششی و سایشی بیشتری هستند بکار می رود.

تسمه کانوایر پیرلی PIRELLI

تسمه کانوایر پیرلی PIRELLI

تسمه کانوایر یا تسمه نوار نقاله PIRELLI پیرلی ایتالیا که در عرض های مختلف از 50 سانتیمتر به بالا عرضه می شود برای صنایع مختلف در گرید های متنوعی تولید و عرضه شده است. این تسمه کانوایر ها بصورت مستطح و بصورت عاجدار بنا به نوع صنایع مصرفی و در ضخامت های مختلف با مقامت سایشی سطحی بالایی قابل عرضه می باشد. بهره گیری از استاندارد اتحادیه اروپا و بکارگیری ترکیبات منحصر به فرد شیمیایی در تولید تسمه کانوایر پیرلی سبب شده است تا نه تنها این محصولات دارای طول عمر کاری بسیار مناسبی باشند بلکه برای بسیاری کاربری های سخت معدنی و بر روی دستگاه های معدنی بصورت تسمه OE و نمونه اصلی مورد استفاده قرار گیرند. تسمه کانوایر پیرلی بصورت کلافی در متراژ مختلف در بازرگانی ابتکار صنعت عرضه می شود.