لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

تسمه کارخانجات شیشه

تسمه کارخانجات شیشه هر چند از نوع تسمه تایمینگ می باشند اما بصورت خاص و با پوشش هایی خاص برای افزایش مقاومت در برابر سایش سطحی تولید می شوند. تسمه تایم کارخانجات شیشه در عرض های مختلف و هم بصورت لوپ و حلقه بسته با کد های مشخص برای ماشین آلات شیشه با استاندارد های ابعادی و هم بصورت تسمه باز متری برای کاربری های خاص تری که کد های مشخصی از تسمه برای آنها تعریف نشده است بکار گرفته می شوند. با توجه به شرایط کاری قابلیت ها و طول عمر تسمه کارخانجات شیشه تا اندازه زیادی تابع متریالی است که در ترکیبات و بالاخص برای پوشش های سطحی این تسمه ها بکار گرفته می شود. بازرگانی ابتکار صنعت وارد کننده برند ها و سازهای مختلف تسمه تایم کارخانجات شیشه در ایران می باشد.


ترکیبات شیمیایی تسمه کارخانجات شیشه


بطور کلی مهمترین ماده پلیمری که در تولید انواع تسمه های تایمینگ بکار می رود PU یا پلی اورتان می باشد. در مورد تسمه تایم کارخانجات شیشه نیز بالاترین درصد در ترکیبات شیمیایی را همچنان پلی اورتان تشکیل می دهد با این تفسیر که جهت افزایش استقامت کششی تسمه که برای تنظیم دقیق زمان حرکت می بایست بصورت tight یا به زبان ساده تر بسیار محکم بر روی سیستم بسته شده باشد برند های تولید کننده تسمه کارخانجات شیشه از کورد ها و سیم هایی بصورت ردیفی در راستای تسمه در داخل مغزی پلی اورتان استفاده می کنند که دارای جنس فلزی بوده و مانع از افزایش طول تسمه کارخانجات شیشه تحت کشش می شوند. شاید مهمترین تفاوت کد های تسمه کارخانجات شیشه نسبت به بسیاری انواع دیگر تسمه تایم پوشش های مقاوم ساز سطحی که هم بر روی سطح تخت بیرونی و هم بر روی دنده های داخلی این تسمه ها داده می شود تا مقاوت در برابر سایش را در این صنعت بوجود آورد.

تسمه تایم MEGADYNE کارخانجات شیشه

تسمه تایم MEGADYNE کارخانجات شیشه

تسمه تایم MEGADYNE کارخانجات شیشه که اغلب به رنگ های ترکیبی قرمز سفید و سبز و سفید عرضه می شود محصولی اروپایی می باشد که یکی از مرغوب ترین و با دوام ترین محصولات در زمینه تولید تسمه تایم در دنیا محسوب می شود. استفاده از تسمه تایم بصورت حلقه بسته برای کارخانجات شیشه با کد های مشخص و همچنین استفاده از تسمه تایم متری برای کاربری های خاص تر که کد های مشخصی برای آنها تعریف نشده است صورت می پذیرد. تسمه تایم متری کارخانجات شیشه که در طول های مورد نظر برش خورده و طی یک جوش کاری حرارتی بصورت حلقه در می آید نیز بصورت کلاف هایی با برند مگاداین MEGADYNE موجود می باشد. تکنولوژی ویژه این برند در افزایش قابلیت های حرارتی و سایشی تسمه کارخانجات شیشه که تحت تنش های سایشی بالایی به سبب طنعت خاص قرار دارند و استفاده از تثبیت دهنده ها و استحکام دهنده ها در ترکیبات شیمیایی در کنار PU سبب افزایش طول عمر مفید این تسمه در شرایط سخت کاری در کارخانجات شیشه می شود. بر روی سطح بیرونی و لایه تخت و هچنین بر روی دنده های داخلی که در تماس با پولی ها کار می کنند برای افزایش مقاومت سایشی بصورت چند لایه پلی آمید استفاده می شود.