لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094

واردات انواع تسمه و بلبرینگ طی 20 الی 30 روز
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ مینیاتوری

بلبرینگ مینیاتوری | یا همان بلبرینگ سایز کوچک است کهدر صنعت بلبرینگ آن را به عنوان بلبرینگ مینیاتوری مینامیم. بعلت ویژگی سایز کوچک ، بلبرینگ مینیاتوری در صنایع خاص مورد استفاده قرار میگیرد . اندازه بلبرینگ مینیاتوری از حدود سایز ۱٫۵ میلیمتر موجود است و تا ۹ میلیمتر در طبقه بندی بلبرینگ های اندازه کوچک (بلبرینگ مینیاتوری )طبقه بندی شده است.

بلبرینگ های کوچک یا همان مینیاتوری بعلت ویژگی های خاص و داشتن سایز کوچکتر از حالت عادی در صنایع خاص از آنها استفاده میشود ، رنج اندازه بلبرینگ های مینیاتوری از حدود ۱٫۵ میلیمتر شروع شده و تا حدود ۹ میلیمتر است که آنها جزو طبقه بندی بلبرینگ های اندازه کوچک تقسیم بندی میشوند.

کاربرد بلبرینگ های مینیاتوری
بلبرینگ های مینیاتوری یا همان بلبرینگ های اندازه کوچک همانطور که گفته شد ، کاربردشان در صنایع خاص از جمله در ژیرسکوپها ، دستگاه های سنجش هوا باد سنج و گیربکسهای مینیاتوری است .

بلبرینگ مینیاتوری یا بلبرینگ سایز کوچک + قیمت

بلبرینگهای مینیاتوری همانطور که اشاره شد مصرف خاص خودشان را دارند و چون تکنولوژی ساخت این بلبرینگ ها نسبتا پیشرفته میباشد و در انحصار چند شرکت خاص میباشد قیمت آنها نسبتا گران هستند ، و چون این بلبرینگ ها دارای دقت بالایی میباشند همواره در حفظ و نگهداری آن ها باید دقت لازم را لحاظ کرد ، خوشبختانه اکثر بلبرینگهای مینیاتوری تولید شده توسط شرکت های معتبر نیاز به روانکاری مجدد ندارند و به همین لحاظ اگر در نگهداری این بلبرینگ ها دقت لازم بعمل آید میتوان از عمر بهینه بلبرینگ های مینیاتوری استفاده کرد .
ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

سریع ترین بلبرینگ ها؟

سریع ترین بلبرینگ ها را میتوان بلبرینگ مینیاتوری نامید. بلبرینگ‌های مینیاتوری می‌توانند با سرعت فوق‌العاده بالا بچرخند.این نوع بلبرینگ ها سریع ترین بلبرینگ ها در مته‌های دندانپزشکی استفاده میشودباید توجه داشت تکنولوژی بکار رفته در ساخت این نوع از بلبریگ (بلبرینگ مینیاتوری ) پیشرفته است و به این دلیل شرکت های محدودی در سطح جهانی هستند .

بلبرینگ ابتکار صنعت آمادگی فروش انواع بلبرینگ مینیاتوری با قیمت مناسب دارد. برای مشاوره و خرید انواع بلبرینگ مینیاتوری با بلبرینگ ابتکار صنعت تماس گرفته شود.