لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ NACHI

درباره شرکت ناچی (تولید کننده ببلبرینگ ناچی )
Nachi-Fujikoshi با برند معروف بلبلرینگ ناچی و علامت تجاری nachi یک شرکت ژاپنی است درای سیستم و خط تولید پیشرفته با بکار گیری رباط های مخصوص در خط تولید انواع بلبرینگ مشغول به فعالیت و تولید بلبرینگ ناچی میباشد. محصولات NACHI شامل انواع بلبرینگ شعاعی و محوری، رولبرینگ ه، بلبرینگ مخروطی، رولبرینگ مخروطی، انواع یاتاقان، بلوک های برش لوله و شلنگ می باشد. خاطر نشان میکنیم شرکت NACHI به جز بلبرینگ به تولید ابزار آلات برش و براده برداری و انواع ماشین آلات صنعتی نیز مبادرت دارد.


تنوع و کیفیت بلبرینگ NACHI


بلبرینگ NACHI با بکار گیری فلزات خام بسیار مرغوب تولید این شرکت و با بهره گیری دقت بسیار بالای ماشین آلات این کمپانی در برش و عملیات حرارتی فلزات و در نتیجه اجزای بسیار دقیق و حساس بلبرینگ صنعتی تولید گردیده است. نتیجه بکارگیری این میزان درقت در تولید بلبرینگ هایی با قابلیت حرارتی و کاهش اصطکاک و دقت و طول عمر بسیار بالا می باشد. بلبرینگ های جدید تولیدی شرکت NACHI با شعار "بدون نیاز به حفظ و نگهداری" قابلیت عملکرد مناسب در سخت ترین شرایط کاری ماشین آلات را بدون نیاز به روغن کاری دارند.
به طور کلی تولیدات این گروه صنعتی( بلبرینگ ناچی ) شامل خط تولید و عرضه انواع بیرینگ ،بلبرینگ ،نیدل بیرینگ، قطعات خودرو و موتورهای الکترونیکی و توربینهایی بادی و جعبه دنده پمپ ها و کمپرسور ها و طراحی خط تولید کارخانجات اتومبیل سازی صنایع فلزی میباشد.

ابتکار صنعت تامین کننده انواع بلبرینگ ناچی (بلبرینگ nachi) در ایران
بورس بلبرینگ ناچی

بلبرینگ خود تنظیم NACHI

بلبرینگ خود تنظیم NACHI

بلبرینگ خود تنظیم ناچی:
بلبرینگ ناچی د رابتکار صنعت به سه صورت عرضه میگردد
1-( بدون کاسه نمد)،
2-(بلبرینگ خود تنظیم باکاسه نمد در دو طرف بلبرینگ )
3-( بلبرینگ خود تنظیم با حلقه داخلی عریض )
ارائه و عرضه میشود.