لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ های تماس زاویه ای حلقه های داخلی و بیرونی این نوع بلبرینگ ها نسبت به یکدیگر زاویه ای می سازند که امکان تحمل بارهای شعاعی و محوری همزمان را توسط آنها فراهم می کند. هر قدر زاویه تماس بلبرینگ بزرگتر باشد، قدرت تحمل بار محوری آن بیشتر می شود. تعیین زاویه اتصال در بلبرینگ های صنعتی تماس زاویه ای با در نظر گرفتن جهت محوری بارهای وارده در دو راستای محوری و شعاعی صورت میپذیرد که اولین معیار در تعیین بار وارد به بلبرینگ بوده و امری مهندسی می باشد. بلبرینگ های تماس زاویه ای با برند های مختلفی تولید و عرضه میشوند که از معروفترین آنها بلبرینگ های SKF می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ایی

بلبرینگ تماس زاویه ایی

شرکت ابتکار صنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ:
بلبرینگ تماس زاویه ای یکی از انواع بلبرینگ‌هایی است که عناصر چرخش آن‌ها گوی‌های فولادی است. از خواص ویژه بلبرینگ تماس زاویه ای توانایی تحمل بارهای محوری زیاد از یک سمت همراه با بار شعاعی است. در این مطلب به‌صورت کلی با آنها آشنا می‌شوید. در ادامه با انجینیک همراه باشید.


طراحان و تولیدکنندگان بلبرینگ در دنیا انواع مختلفی از بلبرینگ تماس زاویه ای را با توجه به نیاز صنعت گران و طراحان به بازار عرضه کرده‌اند. بلبرینگ تماس زاویه ای به طوری طراحی شده که می‌تواند بارهای محوری قابل توجهی را در یک جهت، و در عین حال بارهای شعاعی را هم در حد خوبی تحمل کند. علاوه بر این، در این بلبرینگ‌ها وقتی یک بار شعاعی به بلبرینگ وارد شود به طور خودکار باری محوری نیز تولید می‌شود. این بلبرینگ‌ها به‌صورت معمول به‌صورت جفت، مجموعه سه‌تایی، مجموعه چهارگانه، و یا مجموعه‌هایی با تعداد بیشتر یا مولتی پلکس استفاده می‌شوند.
شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت فروش سفارش باقیمت همکاری رادارد

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بگونه ای طراحی شده است که زاویه قرارگیری رینگ های داخلی و خارجی متناسب با راستای بردار نیروی وارد قابل تنظیم باشد. بدین معنا که بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف از نوع شعاعی بوده اما قابلیت تعلیق بارهای ترکیبی شعاعی و محوری را با نیروی قالب شعاعی دارد. هر چه زاویه تماس در این بلبرینگ ها بالاتر می رود قابلیت تعلیق بار محوری نیز افزایش می یابد. بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بصورت تک ردیق، دو ردیف و 4 نقطعه طراحی میشود.

بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN

بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN

بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN محصول کشور آمریکا می باشد که در سایز های مختلف تولید شده و بر روی بسیاری ماشین آلات صنعتی مرتبط با صنایع سنگین و ماشین آلات راهسازی بصورت OE نصب شده است. بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN بصورت تخصصی برای کاربری در سرعت های زاویه ای بالا و دقت بسیار زیادی طراحی شده است. بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN تک ردیف دارای قابلیت تعلیق بار محوری در یک جهت را نیز به میزان بسیار بالایی دارند. بلبرینگ تماس زاویه ای تیمکن TIMKEN با قطر داخلی 10 الی 150 میلیمتر بصورت تک ردیف و قطر داخلی 12 الی 150 میلیمتر بصورت دوبل دو ردیف تولید می شوند.

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO که بصورت تک ردیفه، دو ردیفه، جفت شده و 4 نقطه تماس تولید شده و محصول شرکت KOYO ژاپن می باشد. بلبرینگ KOYO از نوع تماس زاویه ای برای دقت های بسیار بالا و سرعت های دورانی بسیار زیاد طراحی شده و قابلیت تحمل بار های ترکیبی محوری و شعاعی را بصورت همزمان دارد. طراحی این بلبرینگ های تماس زاویه ای بگونه ای است که یک زاویه بین ساچمه ها و ریس و بدنه بلبرینگ در حین بارگذاری بوجود می آید. مهمترین مشخصه طراحی این بلبرینگ ها این است که یک یا هر دو ریس رینگ های بلبرینگ دارای یک شانه آزاد باشند. اتصال بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO می بایست با اعمال حداقل یک بار محوری صورت پذیرد. این بار اولیه وارد شده سبب قرار گیری ساچمه ها و ریس و بدنه در زاویه مناسب برای اعمال بارهای ترکیبی بیشتر میشود. این زاویه تماس می تواند بین 15 الی 40 درجه تغییر داشته باشد.

انواع بلبرینگ تماس زاویه ای برند FAG

انواع بلبرینگ تماس زاویه ای برند FAG به شرح ذیل میباشد:
1-بلبرینگهای تماس زاویه ای یک ردیفه برند FAG
2-بلبرینگهای تماس زاویه ای دو ردیفه برند FAG
3-بلبرینگهای تماس زاویه ای با چهار نقطه تماس برند FAG

ابتکار صنعت بورس انواع بلبرینگ تماس زاویه ای
قیمت بلبرینگ تماس زاویه یک ردیفه
قیمت بلبرینگ تماس زاویه دو ردیفه
قیمت بلبرینگ تماس زاویه با چهار نقطه تماس