لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ های تماس زاویه ای حلقه های داخلی و بیرونی این نوع بلبرینگ ها نسبت به یکدیگر زاویه ای می سازند که امکان تحمل بارهای شعاعی و محوری همزمان را توسط آنها فراهم می کند. هر قدر زاویه تماس بلبرینگ بزرگتر باشد، قدرت تحمل بار محوری آن بیشتر می شود. تعیین زاویه اتصال در بلبرینگ های صنعتی تماس زاویه ای با در نظر گرفتن جهت محوری بارهای وارده در دو راستای محوری و شعاعی صورت میپذیرد که اولین معیار در تعیین بار وارد به بلبرینگ بوده و امری مهندسی می باشد. بلبرینگ های تماس زاویه ای با برند های مختلفی تولید و عرضه میشوند که از معروفترین آنها بلبرینگ های SKF می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ای SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای SKF

بلبرینگ های تماس زاویه ای SKF محصول کشور سوئد

بلبرینگ تماس زاویه ایی

بلبرینگ تماس زاویه ایی

شرکت ابتکار صنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ:
بلبرینگ تماس زاویه ای یکی از انواع بلبرینگ‌هایی است که عناصر چرخش آن‌ها گوی‌های فولادی است. از خواص ویژه بلبرینگ تماس زاویه ای توانایی تحمل بارهای محوری زیاد از یک سمت همراه با بار شعاعی است. در این مطلب به‌صورت کلی با آنها آشنا می‌شوید. در ادامه با انجینیک همراه باشید.


طراحان و تولیدکنندگان بلبرینگ در دنیا انواع مختلفی از بلبرینگ تماس زاویه ای را با توجه به نیاز صنعت گران و طراحان به بازار عرضه کرده‌اند. بلبرینگ تماس زاویه ای به طوری طراحی شده که می‌تواند بارهای محوری قابل توجهی را در یک جهت، و در عین حال بارهای شعاعی را هم در حد خوبی تحمل کند. علاوه بر این، در این بلبرینگ‌ها وقتی یک بار شعاعی به بلبرینگ وارد شود به طور خودکار باری محوری نیز تولید می‌شود. این بلبرینگ‌ها به‌صورت معمول به‌صورت جفت، مجموعه سه‌تایی، مجموعه چهارگانه، و یا مجموعه‌هایی با تعداد بیشتر یا مولتی پلکس استفاده می‌شوند.
شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت فروش سفارش باقیمت همکاری رادارد

رولبرینگ سوزنی اف آ گ

رولبرینگ سوزنی اف آ گ

رولبرینگ سوزنی اف آ گ یا همان NEEDLE ROLLER BEARING FAG میباشد که غلتکها در این نوع از رولبرینگ به صورت استوانه ای میباشد ولی باید توجه داشت که قطر این نوع از بلبرینگ نسبن به طولشان کم است ولی با توجه به این دارای تحمل بسیار بالایی میباشد.

باید توجه داشت این رولبرینگ ها (رولرینگ تماس زاویه ای )قابلیت تحمل بار شعاعی را دارا است.

انواع بلبرینگ تماس زاویه ای برند FAG

انواع بلبرینگ تماس زاویه ای برند FAG به شرح ذیل میباشد:
1-بلبرینگهای تماس زاویه ای یک ردیفه برند FAG
2-بلبرینگهای تماس زاویه ای دو ردیفه برند FAG
3-بلبرینگهای تماس زاویه ای با چهار نقطه تماس برند FAG

ابتکار صنعت بورس انواع بلبرینگ تماس زاویه ای
قیمت بلبرینگ تماس زاویه یک ردیفه
قیمت بلبرینگ تماس زاویه دو ردیفه
قیمت بلبرینگ تماس زاویه با چهار نقطه تماس