لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ اس کا اف SKF

برند SKF یکی از تولید کنندگان مطرح انواع بلبرینگ در دنیا میباشد.
بلبرینگ اس کا اف SKF يک گروه صنعتي بين المللي میباشد و به عنوان پيشگام در توليد بلبرينگ دریکصدو سی كشوردنيا داری فعالیت و فروش وخدمات بلبرینگ skf است .شركت درسال 1907 توسط شخصي به نام اسون وينگ كوئيستو بدنبال اختراع و تولید بلبرينگ هاي خود تنظيم تاسيس و شروع به تولید بلبرینگ skf شد .
شركت SKF توليد و عرضه كننده بلبرينگ و رولبرینگ و برینگ های ساده است. .قطركوچكترين محصولات SKF اس کا اف تنها چند ميليمتر و بزرگترين آنها چند متر مي باشد .علاوه بر اين محصولات شركت SKF توليد كننده انواع برينگ و آب بندهایی میباشد كه از داخل شدن انواع آلودگي و نشت روانساز جلوگيري مي نمايند .
لازم به ذکر است شركتهاي CR و RFT S.P.A كه ازشركتها زیرمجموعه SKF ميباشند از بزرگترين توليد كنندگان انواع آب بند به حساب میایند.
ابتکار صنعت به عنوان تامین کننده انواع محصولات و بلبرینگ SKF و برینگ SKF ورولبرینگ اس کا اف SKF در ایران فعالی دارد.

معرفی بلبرینگ اس کا اف SKF

شرکت SKF با بیش از 112 سال سابقه مستمر در تولید انواع بلبرینگ های صنعتی و با دارا بودن نمایندگی پخش و مشتریان بسیار در بیش از 130 کشور دنیا و با دارا بودن نیروهای متخصص بالغ بر 4400 کارمند از بزرگترین تولید کنندگان بلبرینگ در دنیا محسوب میشود. بلبرینگ SKF دارای 94 کارخانه و کارگاه تولیدی در بیش از 24 کشور دنیا می باشد و 15 مرکز فنی خدمات و مشاوره برای بهبود کیفیت و عملکرد کاری بلبرینگ و رولبرینگ SKF در خدمت مشتریان خود می باشد. هدف اصلی گروه کارخانجات تولیدی بلبرینگ SKF کمک به مشتریان جهت داشتن ماشینهایی با سرعت بالا، روان، نیاز به حداقل هزینه حفظ و نگهداری با راندمان کاری بالا می باشد.

بلبرینگ SKF جهت تعامل مستقیم و برطرف کردن ایرادات اختمالی در جهت بهبودکیفیت محصولات خود با بیش از 40 صنعت مختلف مصرف کننده این محصولات در تعامل مستقیم و مستمر قرار داشته و با همکاری و بهره گیری از دانش و تجربیات تکنسین ها و نیروها و فارق التحصیل های دانشگاهی در امر بهبود کیفیت فنی بلبرینگ اس کا اف skf گام برداشته است.

بلبرینگ خود تنظیم SKF برای صنایع ریسندگی

بلبرینگ خود تنظیم SKF برای صنایع ریسندگی

بلبرینگ خود تنظیم SKF برای صنایع بافندگی و ریسندگی قابلیت تنظیم خودکار تا زاویه حداکثر 3 درجه انحراف محور را دارد. استفاده از این نوع بلبرینگ به سبب احتمال نزدیک به صفر خارج شدن از مرکزیت در زمان استارت زدن ماشین و بارگذاری های سبک بسیار امن و مطمئن می باشد. حداقل اصطکاک ایجاد شده در بلبرینگ خود تنظیم SKF موجب کاهش حرارت در بارگذاری دینامیک شده و امکان افزایش سرعت ماشین در سیکل های کاری طولانی مدت را فراهم می کند. یکی از سری های تولیدی بلبرینگ خود تنظیم SKF سری سیل یا بسته می باشد که در برابر ورود گرد و غبار که عامل اصلی از کار افتادن و کاهش عمر بلبرینگ هستند را به داخل شیار ها جلوگیری به عمل می آورد. سری E از این نوع بلبرینگ خود تنظیم با بهینه سازی طراحی اجزای داخلی پتانسیل افزایش بار دینامیک تا میزان حداکثری را فراهم می آورد.

بلبرینگ سوزنی SKF

بلبرینگ سوزنی SKF

بلبرینگ سوزنی SKF که در واقع نوعی رولبرینگ است در داخل ساختمان خود از استوانه هایی با نسبت بسیار پایین قطر به طول استفاده میکند. طراحی بهینه هلدر و نگهدارنده ساچمه های سوزنی و خود ساچمه ها مانع از تمرکز تنش در نقاط خاص شده و سبب افزایش طول عمر این قطعه شده است. بلبرینگ سوزنی SKF در طرح های بسیار متنوع و سایزهای مختلف برای هماهنگی با شرایط کاری مختلف و قابلیت نصب بر روی ماشین آلات صنعتی متعدد می باشد. در برخی طراحی های بلبرینگ سوزنی SKF خود بدنه داخلی ماشین به عنوان رینگ و یاتاقان خارجی برای آن عمل می کند و در برخی طراحی ها بلبرینگ دارای رینگ خارجی می باشد. دو سری پر کاربرد از بلبرینگ سوزنی SKF سری های IR , LR هستند که هر دو به دو شکل با حفره های جریان روغن و بدون حفره جریان روغن تولید شده اند.

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف که هم بصورت تک ردیف و هم بصورت دو ردیف تولید میشود تنها برای تعلیق بار محوری طراحی شده و به هیچ وجه نمی بایست در معرض بار شعاعی قرار گیرد. بلبرینگ SKF ار نوع کف گرد کاملا قابل تفکیک بوده که برای نصب و حفظ و نگهداری بسیار مناسب می باشد. طراحی منحنی هوزینگ این سری از بلبرینگ ها بگونه ای است که تغییر موقعیت های ابتدایی را کنترل می نماید. بلبرینگ SKF از نوع کف گرد برای کاربری های ویژه نیز در دو مدل بلبرینگ با روغن جامد و بلبرینگ با آبکاری ضد سایشی تولید شده است. واشر شافت ها دارای عمق و قطر مناسبی برای انطباق ساچمه ها بوده که البته نسبت به قطر واشر هوزینگ کمتر می باشد. بلبرینگ کف گرد SKF در کدهای بسیار متنوعی برای انواع ماشین آلات با شمخصات مکانیکی مختلف تولید شده است.

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بگونه ای طراحی شده است که زاویه قرارگیری رینگ های داخلی و خارجی متناسب با راستای بردار نیروی وارد قابل تنظیم باشد. بدین معنا که بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف از نوع شعاعی بوده اما قابلیت تعلیق بارهای ترکیبی شعاعی و محوری را با نیروی قالب شعاعی دارد. هر چه زاویه تماس در این بلبرینگ ها بالاتر می رود قابلیت تعلیق بار محوری نیز افزایش می یابد. بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بصورت تک ردیق، دو ردیف و 4 نقطعه طراحی میشود.