لوگوی ابتکار صنعت
021-33948225 | 09122189094
تلفن: 02133948225 - 33990391 | موبایل: 09122189094

بلبرینگ کویو KOYO

بلبرینگ koyo |شرکت بلبرینگ کویو یک شرکت ژاپنی و فعال درتولید بلرینگ و رولبرینگ میباشد.این شرکت اول با فروش یاتاقان شروع به کار کرد و بعدا در این ضمینه توسعه پیدا کرد . نام شرکت Koyo Seiko Co. Ltd میباشد.امروزه بلرینگ کویو یکی از تولید کننده های اصلی بلبرینگ و رولبرینگ وسیستم های فرمان خودروو همین طورانواع محصولات مربوط به خودرو از جمله گیربکس و دیفرانسیل و ماشین آلات تبدیل شده است . بلبرینگ KOYO که در سال 1921 برای اولین بار توسط مالک ژاپنی خود به بهره برداری رسیده است زیر مجموعه هلدینگ بزرگتر JTEKT می باشد. گستردگی تولیدات و ابعاد بلبرینگ KOYO تا اندازه ای است که قطر خارجی برخی تولیدات این شرکت به 7 متر میرسد. دقت تولیدات این شرکت به اندازه ای است که بلبرینگ های مینیاتوری KOYO دارای قطر داخلی 1 میلیمتر میرسد. شرکت KOYO با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و بهترین کیفیت ها قادر به ساخت بلبرینگ های هیبرید-سرامیکی با قابلیت های حرارتی و محیطی بسیار سخت برای صنایع خاص شده است.
لازم به ذکر است بازرگانی ابتکار صنعت تامین کننده و فروشنده بلبرینگ کویو (بلبرینگ koyo (در ایران , در تهران با ارائه ضمانت گواهی اصالت کالا و کیفیت تضمینی می باشد.

بلبرینگ سوزنی ترکیبی KOYO

بلبرینگ سوزنی ترکیبی KOYO

بلبرینگ سوزنی KOYO در چهار طرح مختلف متناسب با ماشین آلات مختلف تولید میشوند. بلبرینگ شعاعی بدون کیج (یاتاقان)، بلبرینگ سوزنی طرح استاد که در واقه یک استاد بولت در قیمت بینابینی محور داخلی بلبرینگ استفاده شده است، بلبرینگ سوزنی کف گرید KOYO، بلبرینگ سوزنی کف گرد KOYO، بلبرینگ ترکیبی سوزنی KOYO و بلبرینگ سوزنی از نوع شعاعی یاتاقان دار و محفوظ KOYO. بلبرینگ سوزنی ترکیبی KOYO أر واقه به شکل یک فلنج جوشی پایه دار است که در قیمت پایه آن یک بلبرینگ سوزنی شعاعی و در قسمت تخت آن یک بلبرینگ سوزنی کف گرد قرار گرفته باشد. این دسته از بلبرینگ های سوزنی دارای هیچ مارک و نوشتاری بر روی سطح خود نیستند و شماره فنی آنها بر حسب سری ساخت و قطر داخلی آنها مشخص میشود مانند بلبرینگ سوزنی ترکیبی کد RAXZ510 KOYO